Izložba fotografija Željka Nemeca „Crno bijeli Samobor II“ nastavak je ciklusa započetog u lipnju 2017. Godine. Uvodne riječi prisutnima je uputio autor Željko Nemec, akademski slikar i grafičar, dok je o samim fotografijama osvrt priredila likovna kritičarka i povjesničarka umjetnosti Branka Hlevnjak.
U kafiću "Fulir" u Samoboru održana je ugodna jesenska pjesnička večer na kojoj su sudjelovali domaći pjesnici iz Samobora te gosti iz Svete Nedelje, Strmca Samoborskog, Zagreba i Republike Slovenije. Svoje su stihove čitali Božica Drakulić, Lidija Puđak, Ljiljana Lipovac, Sonja Kušec, Miroslav Tičar, Damir Pilko, Ivek Milčec, Abdulah Bećirević, Miro Matijaš, Katica Lenardić, Nada Bošković, Koviljka Vlahović Telišman, Snježana Zakanj Radovanić, Maja Šmit, Kristina Kupres, Nevenka Klemenčić, Ivo Markulin, Zdravko Škrapec, Zoran Perović i Zvonko Jurčević. Susret je fotografirao Željko Nemec, a sudionike večeri svojim je muziciranjem na tamburici oduševio mladi Leopold Jurčević.