U kafiću "Fulir" u Samoboru održana je prva ovogodišnja pjesnička večer. Svojim su se pjesmama predstavili članovi Ogranka MH Samobor i njihovi gosti iz Strmca, Zagreba i Slovenije, iz Krškog. Program je vodio Zvonko Jurčević, voditelj Samoborskih pjesničkih večeri. U glazbenom dijelu nastupile su Maja Cipek i Lada Lokmer.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.