U Starigrad Paklenici u kući gospođe Vesne Surme održava se već tradicionalna likovna kolonija članova Likovnog odjela Ogranka MH Samobor. U predivnom morskom okruženju koje inspirira i nadahnjuje svojom prirodnom ljepotom nastaju mnogobrojni likovni radovi samoborskih umjetnika koje će građani moći vidjeti  na nekoj od budućih izložbi Likovnog odjela Ogranka MH Samobor. Na ovogodišnjoj koloniji sudjelovali su Maja Šmit, Đurđica Debogović, Grozdana Korpar, Vesna Surma, Snježana Zakanj Radovanić i Željko Nemec.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.