Već drugu godinu zaredom članice Likovnog odjela Ogranka MH Samobor u suradnji s Dječjim vrtićem Grigo Vitez zajedno s djecom oslikavaju eksterijer samoborskih vrtića. Ove su godine male i velike ruke zajedno oslikale spremište za igračke u objektu u Perkovčevoj ulici. Maja Cipek, Maja Šmit, Zdenka Resar, Snježana Zakanj-Radovanić i Grozdana Korpar svojim su iskustvom potakle mališane na razvijanje mašte i ljubavi prema likovnom stvaralaštvu. Nadamo se da će se zajednička suranja Ogranka MH Samobor i dječjih vrtića s područja Samobora na obostrano zadovoljstvo nastaviti.

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.